Eaton UPS 5S 1500i 1500 VA, 900 W, Tower, Line-Interactive
- TootjadEaton
- Mudel: 5S1500i
- Saadavus: 1
-
361€
Eaton UPS 5S 1500i 1500 VA, 900 W, Tower, Line-Interactive
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 485 mm |
| Brutokaal | 12.2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 324 mm |
| Brutolaius (mm) | 164 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Eritunnused | Automatic Voltage Regulation (AVR) Saves space with a compact design that can be installed as a tower or under a computer monitor HID-compliant USB port (cable supplied), for automatic integration with major operating systems (Windows/Mac OS/Linux) Data l |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 1500 VA |
| Maht (m3) | 0.02577096 m |
| Netokaal | 11.16 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 140.00 g |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5S 1500i |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, CE, EAC |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.04 kg |
| TI kaal (kg) | 9.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 900 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eaton ups 5s 1500i 1500 va, 900 w, tower, line-interactive, 5s1500i, eaton, ups



